Podat žádost o odklad je možné dvěma způsoby.

Podání žádosti o odklad přes seznam dětí

  1. Přejděte na stránku Moje děti v menu.
  2. Zobrazí se stránka se seznamem registrovaných dětí.n10
  3. V seznamu klikněte na ikonu ve sloupci „Žádosti“.
  4. Dostanete se na stránku s žádostmi, kde se v horní části zobrazí seznam již podaných žádostí.
  5. Ze seznamu vyberte preferovanou školu. Následně se zobrazí výběr zákonného zástupce a základní informace o vybrané škole. V případě, že škola nabízí rezervaci na vybraný čas, zobrazí se i rozvrh rezervací.n11
  6. Vyberte prosím zastupujícího zákonného zástupce, následně, pokud si chcete zarezervovat čas zápisu dítěte na škole, vybere si vámi zvolený čas. Po kliku do rozvrhu rezervací se pole vysvítí modře. Pokud nechcete si rezervovat čas, zvolte volbu „Nemám zájem o rezervaci“.
  7. Stisknutím tlačítka „Vygenerovat žádost“  odešlete přihlášku. Po jejím odeslání se zobrazí stránka, kde si můžete stáhnout a vytisknout Žádost o odklad. Můžete si také prohlédnout detail dítěte, kde následně naleznete stav žádosti nebo čas vaší rezervace zápisu. V detailu dítěte si také můžete stáhnout vygenerovanou žádost o odklad.

Podání žádosti přes zobrazení základních škol

  1. Žádost můžete podat také při prohlížení základních škol. Zde, pokud jste přihlášeni se zobrazí tlačítko Chci registrovat dítě na tuto školu.
  2. Po kliku na toto tlačítko se dostanete na stránku s podáním přihlášky. Zde vybere dítě, které chcete přihlásit a následně postupujete stejně jako při podání přihlášky přes seznam dětí.n14